simsciler forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims Oyununu Sevenlerin Favori Sitesi

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. Empty
MesajKonu: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 7:26 am

aslında herşey bi klip yapmaya çalışmakla başladı ve çorap söküğü gibi gerisi geldi Rolling Eyes
tek istediğim titanicin bi kaç sahnesini çekip bundan klip oluşturmaktı ama olmadı çürük
baktım ben bu klip işini abarttım (çünkü çekimler fazla ayrıntılı olmuştu) dedimki ben en iisi bunun dizisini yapayım veee
arkadaşlar işte 11 oscarlı titanic filminin sims 2 versiyonu karşınızda.. artist
1. BÖLÜM

titanic gemisinin yapımı bana aittir ve gerçekten epeyce uğraştım ama başardım çürük
ii seyirler Smile
yorumlarınızı bekliyorum Smile

En son frodo tarafından C.tesi Nis. 12, 2008 1:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SimS_LoCCe
Admin
Admin
SimS_LoCCe

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 7:30 am

Bravo frodocum. Harika bir dizin var. En kısa zamanda yeni bölümünü bekliyorum. Yeni bir mevkin var artık.

" Acemi-Yönetmen "
https://simsciler.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 11:33 am

[b]Çok güzel olmuş canım aynı gerçeği gibi Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 2:19 pm

Bununhakkımdaki yorumumu biliyorsunuz. Very Happy
simsci-_-girl
Moderatör
Moderatör
simsci-_-girl

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 2:56 pm

ewt dizi çok gsl olmuş en kısa zamanda 2. bölümünü isterim cnm Very Happy

En son simsci-_-girl tarafından Ptsi Nis. 14, 2008 9:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GaNDaLF_EneS
Moderatör
Moderatör
GaNDaLF_EneS

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 5:12 am

Spr ötesi bişi olmuş ellerine sağlık izlerken en belirgin olarak "emeğini"gördüm

çok iyi bir iş çıkarmışsın belli ki bayağıda uğraşmışsın bravo

2. bölümü bekliyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 1:00 pm

arkadaşlar işte beklenen 2. bölüm geldiii çürük
videoyu tam 6 kez upload ettim youtube a çünkü normalde izlediğimde bi sorun yokken,
bi yerde küçük bi hata çıkarıyodu videoda üzgün sinir oldum! baktımki bu hata youtubedan kaynaklanıyo,
epey savaştıktan sonra böyle yayınlamaya karar verdim minik bi yerinde ama napim benim
yapabileceğim bişey yok üzgün
neyse beğeneceğinizi umuyorum artist ii seyirler çürük
SimS_LoCCe
Admin
Admin
SimS_LoCCe

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 1:33 pm

Artık beklemeye gerek yok. Marifetlerin ortada. Harika bir bölüm olmuş Tbrx. bravo

Prfofesör-Yönetmen
https://simsciler.yetkin-forum.com
GaNDaLF_EneS
Moderatör
Moderatör
GaNDaLF_EneS

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 1:39 pm

Buda süper olmuş ellerine sağlık izlediklerime göre 3.Bölümde olacak gibi

Tekrar ellerine sağlık bravo
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:42 am

çok güzel olmuş bubu nası yaptın bravo
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:20 am

teşekkürler çürük
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 11:00 am

frodo birlikde çalışabiliriz. Question nedersin Question
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 4:26 pm

yorumlar için teşekkürler çürük
nasıl birlikte çalışıcaz aragorn Rolling Eyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..   videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii.. I_icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 8:02 am

çekimlerin herşeyin çok güzel tebrik ediyorum seni

videolu dizi: TİTANİC 2. BÖLÜM geldii..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-