simsciler forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims Oyununu Sevenlerin Favori Sitesi

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim

3 posters
YazarMesaj
SimS_LoCCe
Admin
Admin
SimS_LoCCe

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Empty
MesajKonu: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimePaz Mart 30, 2008 4:36 pm

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krde2jl5
Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krde2jl5.1a847ffd4d

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd1ma5

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd3dq4

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd4gy3

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd5ve4
Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd5ve4.fd85cb0936

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd6ei7
Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd6ei7.5336c3be28

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim Krd7qa2

Umarım beğenmişsinizdir.

En son SimS_LoCCe tarafından Perş. Nis. 03, 2008 7:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://simsciler.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 8:13 am

süper olmus affraid
SimS_LoCCe
Admin
Admin
SimS_LoCCe

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 10:30 am

Teşekkür ederim. Tebeccüğünüz Embarassed Sizin evlerinizi de görmek isteriz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 2:44 pm

çoook güzel olmuş...harikaa...download yapıyomusun sn cnmcım?? +1 dicem ama öle bişi yok Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 5:36 am

güzel olmuş. sims locce ben (reklam yapmadan söyleyeyim senin üye olduğun bir siteden) den eylulogi diyim dedim. güzel ev
SimS_LoCCe
Admin
Admin
SimS_LoCCe

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 6:29 am

Yorumlarınıza minnettarım. Bu arada tamam. üye olduğun için saol eylülogi ( nova )
simsci-_-girl
Moderatör
Moderatör
simsci-_-girl

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 2:37 pm

çok gsl olmuş ellerine sağlık cnm ama bendede verdı sims 1 de şimdi sen eşyaları dowlandmı yaptın hiç aklıma gelmio öle şyalar olduğu yahu Very Happy
SimS_LoCCe
Admin
Admin
SimS_LoCCe

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 2:44 pm

simsci-_-girl demiş ki:
çok gsl olmuş ellerine sağlık cnm ama bendede verdı sims 1 de şimdi sen eşyaları dowlandmı yaptın hiç aklıma gelmio öle şyalar olduğu yahu Very Happy

Evet. Eşyalar download. Fakat daha çok kendi eşyalarını ve boyalarını kullandım. Yorumun için teşekkürler.
simsci-_-girl
Moderatör
Moderatör
simsci-_-girl

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 2:46 pm

ben öle eşyalar hatırlamadığım için Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 2:50 am

benim sormak istediğim bir şey var hiçbirinizde,THE SİMS CASTAWAY bilmemne varmı onıu indircem de nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum.
bu arada evler çok güzel ferhan,ama senin bi şato vardı,nooldu o şato
SimS_LoCCe
Admin
Admin
SimS_LoCCe

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 4:02 am

harrypotter demiş ki:
benim sormak istediğim bir şey var hiçbirinizde,THE SİMS CASTAWAY bilmemne varmı onıu indircem de nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum.
bu arada evler çok güzel ferhan,ama senin bi şato vardı,nooldu o şato
Hangi şatodan bahsettiğini anlayamadım. Birara bir tane yapmıştım. Eğer onu diyorsan memnuniyetle koyarım siteye. Zaten koymayı düşünüyorum bir ara . Şimdi oldukça yoğun bir dönemdeyim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 5:51 am

Çok güzel olmuş sims_locce cım..Devamını bekliyoruz Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 2:17 pm

İlke göre fena değl Sims 1'i düşünürsek.
GaNDaLF_EneS
Moderatör
Moderatör
GaNDaLF_EneS

MesajKonu: Geri: Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim   Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim I_icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 5:03 am

Ew güzel olmuş ellerine sağlık
yaratıcılıkta iyisin gerçekten bu işlerde en önemlisi yaratıcılık(bnce) Smile

Bir Ev Modeli - Kardeşim İçin Tasarladığım Ev ( The Sims 1 ) - İlk Evim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ..:: Unleashed Evim ::..